1 komentārs

Rundālē, kas ir viens no pieciem novadiem, kurā iesniegts tikai viens vēlēšanu saraksts, zemo iedzīvotāju politisko aktivitāti skaidro ar pozitīvo pašreizējās novada domes darbu.

Vairāki iedzīvotāji LNT Ziņām atzina, ka ir apmierināti ar pašvaldības darbu un neredz iemeslu, kāpēc tā būtu jāmaina.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr vairāki iedzīvotāji atzīst, ka pagastos trūkst aktīvu cilvēku, kuri būtu gatavi uzņemties atbildību.

Igors
Rundāles iedzīvotājs

Varbūt, ka nav, kas grib kandidēt, es neko sliktu nevaru teikt par pašvaldības darbu, viss tiek būvēts, ceļi būvēti, remontēti, es pieturētos pie pārbaudītām vērtībām.

Velta
Rundāles iedzīvotāja

Osmanis mūs māna, viņš pirms diviem gadiem solīja dārziņos divas mucas ar ūdeni, teica, ka būs. Kamēr ūdens nebūs, tikmēr es nebalsošu.

Ja Vaiņodes, Varakļānu, Pārgaujas, Rundāles un Lubānas pašvaldībās 10 dienu laikā netiks iesniegts vēl kāds kandidātu saraksts, vēlēšanās iedzīvotājiem nebūs citu izvēles iespēju, kā tikai balsot par viena saraksta deputātu kandidātiem, tos atzīmējot ar krustiņiem vai svītrojot.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl