Vēlēšanas 2017: jūrmalnieki cer uz pārmaiņām

Komentāri

Pierīgā šajās pašvaldību vēlēšanās prognozē līdzīgu aktivitāti kā 2013. gadā.

Rīta pusē jūrmalnieku aktivitāte nebija liela un vēlēšanu process, kūrortpilsētā norit bez starpgadījumiem. Pēc plkst. 10 aktivitāte nedaudz pieauga, taču rindas neveidojas – brīžiem iecirkņos cilvēki bija vairāk, brīžiem balsotāju plūsma apsīka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vēlēšanu iecirknī LNT Ziņas novēroja, ka vairāki vēlētāji pirms saraksta izvēles tos rūpīgi pēta un tikai tad veic atzīmi vēlēšanu biļetenā. Savukārt pie vēlēšanu iecirkņiem sastaptie jūrmalnieki atzina, ka piedalās vēlēšanās, cerot uz pozitīvām pārmaiņām Jūrmalā.

Kopumā Jūrmalā ir izvietoti 17 vēlēšanu iecirkņi. Vēlētājiem ir iespēja balsot par vienu no 12 partiju vai apvienību sarakstiem.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl