Vēlēšanas 2017: jaunās ģimenes satrauc rindas dārziņos

Komentāri

Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikušas vien dažas dienas, un šonedēļ LNT Ziņu dienesta raidījumos stāstīsim jums par jomām, par kurām ir atbildīgas pašvaldības un kurās no vietējās varas iedzīvotāji var prasīt arī konkrētu darbu izpildi.

Saskaņā ar likumu viena no pašvaldību funkcijām ir gādāt par iedzīvotāju izglītību, tostarp nodrošināt vietas bērnudārzos un arī daļēji segt izmaksas par privātajiem dārziņiem tiem vecākiem, kuru bērniem vietu pietrūkst. Sāpīgs šis jautājums ir daudzu turīgo Pierīgas pašvaldību jaunajām ģimenēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko par pašvaldības atbalstu un politisko spēku solījumiem pirms vēlēšanām saka jaunās ģimenes Salaspils un Mārupes novados, kuros rindas uz dārziņiem ierasti nav mazas, bet dzimstības rādītāji augsti? Par to plašāk – LNT Ziņu sižetā!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl