Vēlēšanas 2017: jaunās ģimenes satrauc rindas dārziņos

Komentāri

Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikušas vien dažas dienas, un šonedēļ LNT Ziņu dienesta raidījumos stāstīsim jums par jomām, par kurām ir atbildīgas pašvaldības un kurās no vietējās varas iedzīvotāji var prasīt arī konkrētu darbu izpildi.

Saskaņā ar likumu viena no pašvaldību funkcijām ir gādāt par iedzīvotāju izglītību, tostarp nodrošināt vietas bērnudārzos un arī daļēji segt izmaksas par privātajiem dārziņiem tiem vecākiem, kuru bērniem vietu pietrūkst. Sāpīgs šis jautājums ir daudzu turīgo Pierīgas pašvaldību jaunajām ģimenēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko par pašvaldības atbalstu un politisko spēku solījumiem pirms vēlēšanām saka jaunās ģimenes Salaspils un Mārupes novados, kuros rindas uz dārziņiem ierasti nav mazas, bet dzimstības rādītāji augsti? Par to plašāk – LNT Ziņu sižetā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl