Vēlēšanas 2017: jaunās ģimenes satrauc rindas dārziņos

Komentāri

Līdz pašvaldību vēlēšanām atlikušas vien dažas dienas, un šonedēļ LNT Ziņu dienesta raidījumos stāstīsim jums par jomām, par kurām ir atbildīgas pašvaldības un kurās no vietējās varas iedzīvotāji var prasīt arī konkrētu darbu izpildi.

Saskaņā ar likumu viena no pašvaldību funkcijām ir gādāt par iedzīvotāju izglītību, tostarp nodrošināt vietas bērnudārzos un arī daļēji segt izmaksas par privātajiem dārziņiem tiem vecākiem, kuru bērniem vietu pietrūkst. Sāpīgs šis jautājums ir daudzu turīgo Pierīgas pašvaldību jaunajām ģimenēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ko par pašvaldības atbalstu un politisko spēku solījumiem pirms vēlēšanām saka jaunās ģimenes Salaspils un Mārupes novados, kuros rindas uz dārziņiem ierasti nav mazas, bet dzimstības rādītāji augsti? Par to plašāk – LNT Ziņu sižetā!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl