Vēlēšanas 2017: iedzīvotāji aktīvi piedalās iepriekšējā balsošanā

Komentāri

Iedzīvotāji aktīvi piedalās iepriekšējā nobalsošanā pašvaldību vēlēšanās. Šodien to varēja izdarīt no rīta līdz pulksten 12.00.

Daudzos iecirkņos pat veidojās rindas. Cilvēki izvēlējušies nobalsot agrāk dažādu iemeslu dēļ.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā šajās divās dienās būs nobalsojuši ap 5% no kopējā balsstiesīgo skaita, un šī aktivitāte ir augstāka nekā iepriekšējās pašvaldību vēlēšanās pirms četriem gadiem. Visaktīvākie līdz šim bijuši rīdzinieki, bet vismazāko interesi par iepriekšējo nobalsošanu pagaidām izrādījuši Zemgales iedzīvotāji.

Iepriekšējā balsošana būs iespējama arī rīt, kad vēlēšanu iecirkņi būs atvērti no pulksten desmitiem rītā līdz četriem pēcpusdienā.

Centrālajā vēlēšanu komisijā arī atzina, ka pagaidām nekādas sūdzības par nelikumībām vēlēšanu procesā nav saņemtas.

Foto

Infografikas: viss, kas jāzina par pašvaldību vēlēšanām

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl