Vēlēšanas 2017: iecirkņi sāk darbu dežūrrežīmā

Komentāri

Klāt pašvaldību vēlēšanu nedēļa. Un pirms divām stundām iecirkņi jau ir vēruši durvis. Šodien tie strādā līdz astoņiem vakarā. Tiesa gan, pagaidām – dežūrrežīmā.

Iecirkņos var iepazīties ar kandidātu sarakstiem, ziņām par kandidātiem, priekšvēlēšanu programmām un balsošanas kārtību. Turklāt vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt balsošanas iecirknī, var pieteikt balsošanu savā dzīvesvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu vietā to var izdarīt arī aprūpētājs. Iespēju balsot mājās var izmantot tie balsstiesīgie, kuri vēlēšanu dienā būs sava iecirkņa teritorijā. Rīgas vēlēšanu komisijas vadītāja Jura Kokina pieredze liecina, ka iecirkņu atvēršana vairākas dienas pirms vēlēšanām, ir lietderīga.

Trešdien sāksies iepriekšējā balsošana, bet vēlēšanu diena ir sestdiena, kad balsošanas iecirkņi būs atvērti no septiņiem rītā līdz desmitiem vakarā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl