Vēlēšanas 2017: iecirkņi sāk darbu dežūrrežīmā

Komentāri

Klāt pašvaldību vēlēšanu nedēļa. Un pirms divām stundām iecirkņi jau ir vēruši durvis. Šodien tie strādā līdz astoņiem vakarā. Tiesa gan, pagaidām – dežūrrežīmā.

Iecirkņos var iepazīties ar kandidātu sarakstiem, ziņām par kandidātiem, priekšvēlēšanu programmām un balsošanas kārtību. Turklāt vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt balsošanas iecirknī, var pieteikt balsošanu savā dzīvesvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu vietā to var izdarīt arī aprūpētājs. Iespēju balsot mājās var izmantot tie balsstiesīgie, kuri vēlēšanu dienā būs sava iecirkņa teritorijā. Rīgas vēlēšanu komisijas vadītāja Jura Kokina pieredze liecina, ka iecirkņu atvēršana vairākas dienas pirms vēlēšanām, ir lietderīga.

Trešdien sāksies iepriekšējā balsošana, bet vēlēšanu diena ir sestdiena, kad balsošanas iecirkņi būs atvērti no septiņiem rītā līdz desmitiem vakarā.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl