Vēlēšanas 2017: iecirkņi sāk darbu dežūrrežīmā

Komentāri

Klāt pašvaldību vēlēšanu nedēļa. Un pirms divām stundām iecirkņi jau ir vēruši durvis. Šodien tie strādā līdz astoņiem vakarā. Tiesa gan, pagaidām – dežūrrežīmā.

Iecirkņos var iepazīties ar kandidātu sarakstiem, ziņām par kandidātiem, priekšvēlēšanu programmām un balsošanas kārtību. Turklāt vēlētāji, kuri veselības stāvokļa dēļ nevar nokļūt balsošanas iecirknī, var pieteikt balsošanu savā dzīvesvietā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņu vietā to var izdarīt arī aprūpētājs. Iespēju balsot mājās var izmantot tie balsstiesīgie, kuri vēlēšanu dienā būs sava iecirkņa teritorijā. Rīgas vēlēšanu komisijas vadītāja Jura Kokina pieredze liecina, ka iecirkņu atvēršana vairākas dienas pirms vēlēšanām, ir lietderīga.

Trešdien sāksies iepriekšējā balsošana, bet vēlēšanu diena ir sestdiena, kad balsošanas iecirkņi būs atvērti no septiņiem rītā līdz desmitiem vakarā.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl