“Vēlamies nepiesārņotu gaisu un vidi, kur var justies droši satiksmē!” Cilvēki pulcējas piknikā uz slēgtā Deglava tilta

24 komentāri

Sestdien, 27. aprīlī, pēcpusdienā Rīgā uz slēgtā Deglava tilta notiek pikniks, kura dalībnieki plāno pārrunāt, kādu Rīgu vēlētos redzēt, liecina sociālajā portālā “Facebook” izplatītā informācija.

Piknika organizatori norāda, ka Deglava tilts ir slēgts autosatiksmei, tādēļ atbrīvojusies liela publiskā telpa, kas citkārt cilvēkiem nav pieejama. “Apgūsim to, spēlējot spēles, baudot līdzpaņemtos gardumus, savstarpēji iepazīstoties un runājot par to, kādu mēs gribam redzēt Rīgu un ko varam darīt, lai tā drīzāk tāda taptu,” teikts paziņojumā.

Organizatori piknika dalībniekus aicina ņemt līdzi galdiņus, krēslus, pledus, bezalkoholiskos dzērienus, mūzikas instrumentus, spēles, lecamauklas, velosipēdus, skrituļslidas un citas “foršas lietas, kas pikniku padarīs jaukāku un jautrāku”.

Kā novēroja TV3 Ziņas, pirmajā pusstundā piknikā pulcējušies aptuveni 100 cilvēku – lielākoties velosipēdistu. Kā pastāstīja kāda apmeklētāja, viņa ikdienā pa pilsētu pārvietojas tikai ar velosipēdu. “Mums pietrūkst telpas, mēs vēlamies vairāk nepiesārņota gaisa un brīvu vidi, kur var justies droši satiksmē,” norādīja piknika apmeklētāja.

Jau ziņots, ka pārvads autotransportam slēgts kopš 25. aprīļa plkst. 5.00, kā rezultātā būtiski mainīti sabiedriskā transporta maršruti un attiecīgajā galvaspilsētas daļā gaidāmi intensīvāki satiksmes sastrēgumi.

24 komentāri