Vēl sešos novados izārstējušies visi Covid-19 slimnieki

Pievienot komentāru
Vēl sešos novados izārstējušies visi Covid-19 slimnieki
IEVA LEINIŠA, LETA

Izveseļojoties vēl 14 pacientiem, aktīvas Covid-19 saslimšanas vairs nav reģistrētas Krustpils, Riebiņu, Rugāju, Salacgrīvas, Skrundas un Vecpiebalgas novados, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotā informācija.

Vienīgais pagājušajā diennaktī konstatētais inficēšanās gadījums reģistrēts Daugavpilī. Tādējādi šajā pašvaldībā atkal ir aktīvs Covid-19 saslimšanas gadījums. Centra dati liecina, ka saslimušais ir vecumā no 30 līdz 39 gadiem.

Līdz ar to aktīvi inficēšanās gadījumi patlaban reģistrēti 27 pašvaldībās – Ludzas, Ciblas, Bauskas, Burtnieku, Garkalnes, Jelgavas, Kocēnu, Ķekavas, Lielvārdes, Madonas, Olaines, Ozolnieku, Priekuļu, Salaspils, Saldus, Siguldas, Stopiņu, Tukuma un Valkas novados, kā arī Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Rīgā inficēto skaits samazinājies par trīs, un pašlaik galvaspilsētā ir 34 aktīvi saslimšanas gadījumi. Pašvaldībā ar otro augstāko inficēto skaitu – Priekuļu novadā – atlabis viens sasirgušais, un pašlaik tur ir 22 aktīvi saslimšanas gadījumi.

Jau ziņots, ka pagājušajā diennaktī, veicot kopumā 1716 testus, inficēšanās ar Covid-19 konstatēta vienam iedzīvotājam.

Tikmēr izveseļojušies jau 988 pacienti jeb par 14 vairāk nekā ziņots līdz šim. Tādējādi no Covid-19 izveseļojušos personu īpatsvars veido 88% no kopumā 1122 cilvēkiem, kam tika apstiprināta inficēšanās.

Kopš Covid-19 parādīšanās Latvijā ir veikti 154 494 Covid-19 izmeklējumi. Līdz šim miruši 30 Covid-19 pacienti, kas ir 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Tomēr kopumā stacionāros ārstējas četri pacienti, no kuriem trīs ir ar vidēji smagu, bet viens ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīts 181 pacients, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.