Vējš, svelme, negaiss! Šonedēļ laikapstākļi būs ļoti dažādi

Komentāri

Otrdien, 27. jūnijā, būs mainīgs mākoņu daudzums, bet vietām, galvenokārt valsts ziemeļu daļā, gaidāms lietus, informē sinoptiķi.

Dienas laikā pūtīs brāzmains dienvidrietumu, rietumu puses vējš. Savukārt gaisa temperatūra būs visai pieticīga – ap +16…+18 grādiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Galvaspilsētā Rīgā brīžiem līs, bet brīžiem – arī parādīsies saule. Tam visam “piebiedrosies” arī vējš, kas brāzmās sasniegs ātrumu līdz 12 m/s. Gaisa temperatūra otrdien galvaspilsētā būs ap +16…+18 grādiem.

Laika tips otrais – labvēlīgs.

Savukārt trešdien vējš pierims, un ir gaidāma saulaina, sausa un pieticīgi silta diena – gaisa temperatūra būs ap +16…+22 grādiem.

Ceturtdien un piektdien gaiss kļūs tveicīgs – tas iesils līdz +24..+27 grādiem, daudzviet līs un ducinās pērkons, gaidāms arī brāzmains vējš.

Nedēļas nogalē pašreizējās prognozes sola vēsu un lietainu laiku.

Laika ziņas

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl