Vējonis uzskata, ka valdības darbs bēgļu jautājumā ir neapmierinošs

1 komentārs

Valdības darbs bēgļu uzņemšanas jautājumā ir vērtējams kā neapmierinošs, tā intervijā LNT 900 Sekundēm atzīst Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Līdz šim no valdības izskanējušas runas par 250 bēgļu uzņemšanu, bet pēdējās dienās tiek minēts vēl lielāks skaitlis patvērumu meklētāju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Taču tieši 250 bēgļu ir tas skaits, uz ko rēķinātas uzņemšanas iespējas Latvijā. “Šobrīd valdība nav neko pārrēķinājusi, un mani neapmierina tās darba temps bēgļu jautājumā,” teic Vējonis.

Prezidents norāda, ka Latvija iebilst pret jebkādām obligātām bēgļu kvotām un vēlas piedalīties solidāri uz brīvprātības principa. Tajā pašā laikā viņš pauž uzskatu, ka bēgļu krīze nesagraus Eiropu, taču tai steidzami jāpieņem lēmumi kā atrisināt bēgļu pieplūdumu un stiprināt robežas.

Intervija ar Raimondu Vējoni:

TOP komentāri

  • Aigars Mahinovs
    0 0 0

    Aigars Mahinovs

    Savukārt vācieši skaita naudu un saprot, ka bēgļi laika gaitā samaksā daudz vairāk nodokļos nekā saņem pabalstos un tāpēc uzņem tos atplēstām rokām.

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl