Vējonis sveic Igaunijas prezidentu un Kupci kāzu dienā

Komentāri
Vējonis sveic Igaunijas prezidentu un Kupci kāzu dienā
Foto: facebook/ValstsPrezidents/

Valsts prezidents Raimonds Vējonis Latvijas tautas un savā vārdā nosūtījis apsveikumu Igaunijas prezidentam Tomasam Hendrikam Ilvesam un Ievai Kupcei kāzu dienā, vēsta Valsts prezidenta kanceleja.

Apsveikuma vēstulē Valsts prezidents novēl, lai Igaunijas prezidenta un viņa izredzētās nākamie dzīves gadi ir piepildīti ar prieku un laimi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Patiesi ceru, ka visa laulības dzīve būs tikpat brīnišķīga kā jūsu kāzu diena. Lai turpmākajos gados jūs pavada laime un harmonija,” raksta Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents, apsveicot Igaunijas prezidentu Tomasu Hendriku Ilvesu un Ievu Kupci kāzu dienā, novēl neaizmirstamas svinības, kā arī labklājību un uzplaukumu kaimiņvalstij Igaunijai.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl