Komentāri

”Visi, kas solīja atbalstu jaunsardzei un patriotiskai audzināšanai, tagad Saeimā ir pārstāvēti. Līdz ar to jaunsardzei un patriotiskai audzināšanai sāksies zelta laiki,” sacīja aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.


Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis:

Priekšvēlēšanu laikā jaunsardzes un patriotiskās audzināšanas tēma bija ļoti aktuāla, un daudzas partijas šo tēmu izmantoja priekšvēlēšanu retorikā. Tauta izdarījusi izvēli. Visu to, ko runāja priekšvēlēšanu laikā, tagad būs iespējas ļoti viegli realizēt Saeimā, jo visi, kas solīja atbalstu jaunsardzei un patriotiskai audzināšanai, Saeimā tagad ir pārstāvēti.

Pirmdien tika prezentēta patriotiska spēle “Jaunie Rīgas sargi: Atceries Lāčplēšus!”. Spēle šoruden notiks deviņās Latvijas pilsētās, un tajā jaunieši varēs iepazīt Brīvības cīņu varoņus un viņu varoņdarbus. Spēles pamatmērķis ir izgaismot varoņus – Lāčplēša ordeņa kavalierus – un šo informāciju piedāvāt jauniešiem saprotamā un saistošā veidā, ne vien kā vārdus, uzvārdus un gadskaitļus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lūk, foto no pasākuma:

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl