Komentāri

Latvijas tautas veidotu, unikālu dāvanu otrdien, 10. maijā, saņēma Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Interneta projekta turiesprezident.lv autori materializējuši dzīvē tos iedzīvotāju laba vēlējumus R. Vējonim, kas tika ierakstīti internetā prezidenta ilgās slimošanas laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vairāk nekā trīs tūkstoš cilvēku elektroniskie ierakstītie uzmundrinājumi un spēka vārdi pārtapa trīs tūkstošos izdrukātu kartīšu. Tas nozīmē, ka prezidentam tagad ir iespēja izlasīt pilnīgi visus viņam adresētos vēlējumus. Tehnoloģiski daudz sarežģītāka ir speciāli prezidentam uzaustā Lielvārdes josta.

Trīs metrus garajā jostā ar speciālu algoritmu ir ieausti šie Vējonim veltītie spēcinošie vārdi. Katrā no jostas rindiņām ir ieausts katrs no trīs tūkstošiem vēlējumu.

Zane Šneidere, projekta turiesprezident.lv iniciatore:
Jostas raksts ir tiešām unikāls, jo to zīmē dizainers un tad attiecīgi, līdz ko pievienojās jauns vēlējums, tad iezīmējās, ka šī ir mana rindiņa. Kā uzraksta vēlējumu, tā rindiņa aizpildās, un tā tika uzausta visa Lielvārdes josta. Plūda straumēm dažādi sirsnīgi, mīļi teksti, kāds rakstīja dzeju, sirsnīgus vārdus, kas dos prezidentam spēku un izturību turpināt savu darbu.

Saņemot dāvanas, prezidents bija pateicības pilns visiem Latvijas iedzīvotājiem, jo slimojot apziņa, ka tik daudzi cilvēku vēl drīzu atveseļošanos ir svarīga.

Foto

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl