Vējonis: gatavība palīdzēt mūs padara par cilvēkiem. Paldies ikvienam, kurš meklēja!

3 komentāri
Vējonis: gatavība palīdzēt mūs padara par cilvēkiem. Paldies ikvienam, kurš meklēja!
Foto: Jānis Zvērs / TV3 Ziņas

Valsts prezidents Raimonds Vējonis savā Twitter kontā izteicis pateicību visiem, kas piedalījās pazudušā Rūdolfa meklēšanā.  

“Spēja iejusties otra bēdās un gatavība palīdzēt mūs padara par cilvēkiem. Paldies ikvienam, kurš meklēja,” raksta Raimonds Vējonis.

Kā vēsta LNT Ziņas, bērns tika atrasts netālu no vietas, kur pazudis. Pirms tam šai vietai pāri pārgājušas četras meklētāju ķēdes. Rūdolfs ir bijis pie samaņas un uz vietas esošie iedzīvotāji puiku, kā arī karavīru, kurš viņu atrada, sagaida ar ovācijām.

TV3 aprunājās ar puikas atradēju. Karavīrs norādīja, ka zēns dienās izaugs par cietu riekstu – viņš esot ielīdis lielos brikšņos un viņam atrastas četras ērces, taču šobrīd Rūdolfs ir nogādāts mediķu aprūpē un ir saticis arī savu mammu.

Meklēšanā piedalījās Valsts policijas, Nacionālo bruņoto spēku, Nacionālās aizsardzības akadēmijas, Zemessardzes, Saulkrastu novada pašvaldības policijas, organizācijas bezvests.lv un citi brīvprātīgie pārstāvji – kopumā ap 500 cilvēku! Arī Valsts policija izsaka lielu pateicību visiem dienestiem un brīvprātīgajiem no dažādām Latvijas vietām, kas piedalījās un palīdzēja meklēšanā un zēna atrašanā!

Foto: Rūdolfa meklēšana