15 komentāri

Valsts prezidents Raimonds Vējonis uzskata, ka lietas pazušana no “čekas maisiem” ir nepieļaujama, tomēr intervijā “900 sekundēm” nepauda skaidru atbalstu to publiskošanai.

Jau vēstīts, ka, ilgstoši nespējot piekļūt Satversmes aizsardzības birojā esošajiem ”čekas maisiem”, VDK zinātniskās izpētes komisija lūdz iesaistīties Vējoni.

Sarunā ar “900 sekundēm” prezidents apliecināja, ka šāds aicinājums ir saņemts – vēstule tiek vērtēta un komisijai tiks sniegta atbilde. Vējonis pauda viedokli, ka izpētes komisijai būtu jāvēršas Saeimā, kura var pieņemt attiecīgu likumu.

Ja tiesā kaut kas zūd, tad vai tad vispār kaut kam var ticēt, minēja prezidents. Zinātniekiem būtu jākārto valsts pielaide, jāpēta dokumenti un jāskaidro situācija sabiedrībā. Pēc viņa domām, “izbērt uz ielas” visu kartotēka būtu mīdīšanās pa cilvēku vārdiem.

Vējonis norādīja, ka šajos sarakstos politiķu esot ļoti maz vai nav vispār, jo pretējā gadījumā viņi nevarētu pretendēt uz deputāta vai ministra amatu.

Intervija ar Raimondu Vējoni

TOP komentāri

 • s
  +7 +7 0

  s

  Locīšanās un nenoteiktiba rada iespaidu, ka kaut kas nopietni jāslēpj gan Maizitim, gan Vējonim un varbūt vēl kādiem.Jo ilgak stostās, jo lielākas aizdomas.Vai tiešām vini ir tik stulbi, ka to nesaprot?
 • Māris Bergmanis
  +5 +5 0

  Māris Bergmanis

  Vejonis-starp Deputatiem VDK ir lhot i maz -Pats vispar Sevi dzirdeja :(? Un taads profans un Mankurts ir Valsts Galva un vel Varonhu nedelhaa-klajsh izsmiekls :( !
 • Arnis Banders

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl