Vējonis: Nākotnē lēmums par nepilsoņu statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem būs jāpieņem

Valsts prezidents Raimonds Vējonis paudis nožēlu par Saeimas lēmumu noraidīt likumprojektu “Par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem”, informē prezidenta kanceleja.

Atpakaļ uz rakstu

35 komentāri

 • Matīss Celmiņš

  Matīss Celmiņš

  Atraduši par ko cepties..būtu ar nopietnākām lietām nodarbojušies nevis gāginājuši ap nepilsoņiem bērndārznieki! Valstij problēmu trūkst? Nodokļu jomā kāds bardaks ir? Medicīnas nozarē kas notiek? Ceļu jautājumā? Bet nē viņi te ap kautkādiem nepilsoņiem danco!
 • Edgars Pudniks

  Edgars Pudniks

  driz jau tautas latvija nebus nevajdzes lemumus pienemt........
 • Ināra Bērziņa

  Ināra Bērziņa

  Vêjoņa k-gs!Sakàrtojiet valstí valodas lietas un citas akútas saskàbušas problēmas un tad domàsiet par nepilsoņiem!viņi diez vai šobrid domà Latviju,kà valsti,kas bùtu jàciena.Kad te nebús siltà vide otrai valodai-paskatisimies,kas paliks.
 • Uldis Strenga

  Uldis Strenga

  Jā piekrītu, piedzimi Latvijā, esi tās pilsonis , šim principam jābūt, ipaši, ja arī senči ir te dzīvojuši. BET - piedzimi Latvijā - tas nozīmē, neatkarīgi no tavas tautības tā ir Tava ( lasi Latviešu ) zeme. Tu ej latviešu ( lasi Latvijas) bērnudārzā un skolā, zini Latvijas vēsturi, esi tās patriots, esi gatavs Latviju aizstāvēt un mirt par to (ja esi vīrietis), iznīcināt katru ienaidnieku (lasi - potenciālo krievu iebrucēju) , kas pārkāps tās robežas. Nodrošināsim visiem vienādas tiesības mācīties latviešu skolā , nodrošināsim visām mazākumtautībām kas ir Latvijā (čigāniem, līviem ...... ir vēl kādi ???) apgūt savu senču valodu un kultūru fakultatīvi. Izdarīsim to un tad parunāsim par pilsonību.
 • Gatis Smiltnieks

  Gatis Smiltnieks

  Cik gadu jau ir pagājis kopš neatkarības atgūšanas, bet te vel gudrie prāti domā vai bērns kas dzimis neatkarīgā valstī ir pilsonis vai nepilsonis. Vai gudriniekiem neliekas, ka tas ir pilnīgs absurds? Es vel saprastu ja būtu ğimene no citas valsts, ar citu pilsonību, kas dzīvo šeit dažus gadus, tad protams ir jālemj jautājums par pilsonību, bet ja ģimene dzīvo Latvijā visu mūžu un bērns ir dzimis šeit tad viņš ir pilsonis un viss. Normālās valstīs ir pilsoņi vai ārvalstnieki un nau tāda jēdziena pa vidu "nepilsonis". Ārzemēs par to pat ir jau anekdotes par Latvijas "aliens" citplanētietis.
 • Irēna Mežale
 • Arnis Vilemsons

  Arnis Vilemsons

  Kad pēc 27 neatkarības gadiem t.s."nepilsoņi" tiks piespiesti pieņemt Latvijas.Krievijas vai citas valsts pilsonību,šis jautājums tiks atrisināts
 • Girts Liepins
 • Roberts Bedikers Bērtulis

  Roberts Bedikers Bērtulis

  Kopš PSRS krišanas vieni un tie paši politiķi jau sēž saima.
  Respektīvi 25 gadi jau, un viņi viss ticamāk tur sēdes ilgi un laimīgi kamēr būs beidzies kam uzlikt nodokļus, vai arī visi jau būs izbraukusi no Latvijas ?
 • Skolnieciņš-Vislatvijas skaudības dievība

  Skolnieciņš-Vislatvijas skaudības dievība

  Sveiki, te Skolniecinš! Esmu vienīgā jaunā latviešu dievība, kura ir aizbēgusi no kristietības dūres. Es esmu ļoti priecīgs, ka nedzīvoju padomju laikos vai reliģiozā ģimenē. Jo jebkāda smadzeņu čakarēša un ielikšana rāmjos, manuprāt, kropļo personību... It īpaši, ja esi nabadzīgs un daudzas piespējas Tev ir liegtas un grūti īstenojamas, piem., mācības mākslas, mūzikas skolās vai dalība kādā futbola klubā. Nemaz nerunājot par nometnēm, ceļojumiem un saviesīgu pasākumu (teātru, operas, koncertu utt.) apmeklēšanu, trūcīgā ģimenē šīs lietas praktiski nav, ja pat cilvēki cenšas. Nabadzība ir brīvības pretstats, tātad šis ir iemesls, kāpēc pārturīgos es savā vērtību sistēmā pielīdzinu bomžiem. Internets dod iespēju ātri piekļūt neierobežotai informācijai, uztveri ierobežo valodu zināšanas. Man patīk, ka internets nav cenzēts, vismaz ir kaut kāda daļēja informācijas brīvība. Ja man nebūtu interneta, tad es būtu mucā audzis un pa spundi barots. Es neesmu galma āksts, kuru tā audzina, man nepatīk nedz galmi, nedz aristokrātija, vārdu sakot, ienīstu buržujus... Ļoti liela iespēju nevienlīdzība. Tomēr internets atrisina šo problēmu. Piem., LV bezmaksas kanāli ļoti slavina Latviju un nedot daudz info, nerunājot par kūltūras apguvi. Ko darīt, ja realitāte piedāvā maz iespēju? Piem., nav iespējas attīstīt un izskopt talantus vairāk par skolas kursu. Tas nav godīgi!!! Mani besī, ka daudz zīmējas ar mantām.Pretīgi paliek, ka citiem ir labi. Man pat pašas parastakās problēmas nevar atrisināt, nerunājot par sarežģītām lietām. Internets ir svarīgs.Ko Tu darīs laukos vejainā laikā bez riteņa? Klīdīsi pa ceļu n-tās stundas 10km turp un atpakaļ? Un ja saaukstēsies? Tu taču būsi, tas kas sēdēs bez zālēm, ne jau es. Tāpēc es neriskēju, jo apzinos, ka mani neglābs. Cieņā, Tavs Skaudības Dievs Skolnieciņš ®Skolnieciņš Skolnieciņš™ ©Skolnieciņš 1999-bezgalība :-( P.S. Es redzu realitāti bez rozā brillēm. Mana spēja ir redzēt un analīzēt redzēto. Es esmu brīvs!!! Kas notiek Latvijā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!