35 komentāri
Vējonis: Nākotnē lēmums par nepilsoņu statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem būs jāpieņem
LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis paudis nožēlu par Saeimas lēmumu noraidīt likumprojektu “Par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem”, informē prezidenta kanceleja.

Jau vēstīts, ka Saeima ceturtdien noraidījusi Vējoņa iesniegto likumprojektu par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu bērniem. Tas paredz vairs nepiešķirt nepilsoņu statusu bērniem, kuri dzimuši Latvijā pēc 2018. gada 1. jūnija.

“Esmu pārliecināts, ka Saeimas balsojums tikai atliek lēmuma pieņemšanu uz kādu laiku. Tuvākā vai tālākā nākotnē lēmums par nepilsoņa statusa piešķiršanas izbeigšanu jaundzimušiem bērniem Saeimai būs jāpieņem. Šis padomju mantojums traucē Latvijai iet uz priekšu kā mūsdienīgai un stiprai valstij,” uzsver Vējonis.

TOP komentāri

 • Roberts Bedikers Bērtulis
  +4 +4 0

  Roberts Bedikers Bērtulis

  Kopš PSRS krišanas vieni un tie paši politiķi jau sēž saima.
  Respektīvi 25 gadi jau, un viņi viss ticamāk tur sēdes ilgi un laimīgi kamēr būs beidzies kam uzlikt nodokļus, vai arī visi jau būs izbraukusi no Latvijas 😅
 • Girts Liepins
 • Jānis Ginters

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl