1 komentārs
Vējonis izsludinās lojalitātes grozījumus! Varēs atlaist valstij nelojālus pedagogus

Grozījumus Izglītības likumā, kas tostarp paredz iespēju no darba atbrīvot valstij nelojālus pedagogus, Valsts prezidents Raimonds Vējonis tomēr lēmis apstiprināt.

Jau ziņojām, – Saeima pieņēmusi pretrunīgi vērtētos lojalitātes grozījumus Izglītības likumā, nosakot, kad iespējams atlaist valstij nelojālus pedagogus. Skolotāju arodbiedrība lūgusi prezidentam tos neizsludināt, jo likumā nav precīzi izskaidrots, kas ir lojalitāte un kā to izmērīt. LIZDA bažījas, ka pieņemtās normas ļaus atbrīvot skolotājus, lojalitāti traktējot pēc darba devēju paša izpratnes un vērtību skalas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

TOP komentāri

  • slota
    0 0 0

    slota

    Vai mūsu valstī nelojāli ir tikai skolotāji? Vai paši politiķi ir tik LOJĀLI (ieskaitot prezidentu), ka no nejolālo skolotāju mācīšanas tik gudri palikuši, ka sev algas palielina gandrīz vai divas reizes gadā?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl