7 komentāri

Mūžīgā taisnošanās ar ģeopolitiskiem draudiem nav pamatots iemesls, lai neieviestu visas tautas vēlētu prezidentu – tā norādījis Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

Pagājušonedēļ savā ikgadējajā uzrunā Saeimai Vējonis aicināja stiprināt premjera pilnvaras un vienlaikus beidzot ieviest Latvijā kārtību, ka prezidentu ievēl tauta. Daļa Saeimas deputātu ieceri noraida, atsaucoties uz bažām par ģeopolitisko situāciju un līdzīgiem vēlēšanu pārsteigumiem kā savulaik Lietuvā ar atcelto prezidentu Rolandu Paksu vai pērn ASV. Vējonis bažas centās kliedēt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Piesaukt mūžīgi ģeopolitisko draudus, manuprāt, nav pamatoti, jo, kā jau es teicu, viss atkarīgs no mums pašiem, cik mēs aktīvi iesaistāmies vai neiesaistāmies vēlēšanās,” norādīja Valsts prezidents. Vējonis ir aicinājis Saeimu par vispārējām prezidenta vēlēšanām balsot jau šoruden.

TOP komentāri

  • Anda Zahovska
  • Dzintars Kokars
    0 0 0

    Dzintars Kokars

    Vēli vienus, pe varas tiek citi. Paskat kā Āboltiņa caur atejas poda caurumu ielīda saeimā!
  • Rihards Tuka

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl