Vējonis: ASV viceprezidents tieši Baltijas valstis minēja kā labo, pozitīvo piemēru

Komentāri

Trīs Baltijas valstu prezidenti pirmo reizi tikušies ar ASV jauno viceprezidentu Maiku Pensu. Tikšanās notikusi Minhenes Drošības konferences laikā.

Kā norāda Valsts prezidents Raimonds Vējonis, nepilnu stundu garā saruna noritējusi draudzīgā gaisotnē. Ar Pensu pārrunāta Baltijas valstu un ASV stratēģiskā sadarbība drošības un aizsardzības jomā un cīņā pret globālo terorismu. Tāpat runāts par to, kā Baltijas valstis palielina aizsardzības budžetu, ko Penss esot atzinīgi novērtējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Tikšanās notika ļoti draudzīgā gaisotnē. Ilga nedaudz vairāk kā 45 minūtes. Tikšanās gaitā ASV viceprezidents vēlreiz skaidri gaiši apliecināja, ka ASV bija, ir un būs drošs NATO partneris, kas būs gatavs izpildīt NATO līguma piektā panta prasības, ja pret kādu, tai skaitā Baltijas valsti, notiks kāda militāra agresija. Viņš tieši Baltijas valstis minēja kā labo, pozitīvo piemēru, kur Igaunija jau ir pārsniegusi 2%, ka Latvija, Lietuva nākamgad sasniegs. Viņš to atzīmēja kā pozitīvo piemēru,” norādīja Vējonis.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl