Vējonis aicina valdību nevilcināties ar nodokļu reformas pieņemšanu

1 komentārs
Vējonis aicina valdību nevilcināties ar nodokļu reformas pieņemšanu
Vēl 6% pilsoņu nav snieguši konkrētu atbildi šajā jautājumā. (Foto: F64)

Valsts prezidents Raimonds Vējonis, tiekoties ar premjeru Māri Kučinski, aicinājis valdību nevilcināties ar nodokļu reformas pieņemšanu.

”Sagaidu, ka politiskās partijas pieņems atbildīgu lēmumu par jauno nodokļu pamatnostādņu apstiprināšanu. Nodokļu reforma ir viens no valdības galvenajiem uzdevumiem, ar kura īstenošanu nedrīkst vilcināties,” uzsvēra Valsts prezidents Raimonds Vējonis, trešdien tiekoties ar Ministru prezidentu Māri Kučinski.

Valsts prezidents atzinīgi novērtēja to, ka reformas izstrādē kopā ar valdību ir piedalījušies sociālie partneri, uzņēmēju organizācijas un eksperti, radot priekšnoteikumus tam, lai reforma dotu pēc iespējas labākus rezultātus. Nākamnedēļ nodokļu reformu paredzēts izskatīt Ministru kabineta sēdē.

”Tagad valdošās koalīcijas partneriem ir jāapliecina sava apņemšanās ne tikai vārdos, bet arī darbos. Uzskatu, ka šī ir viena no svarīgākajām reformām Latvijā 25 gadu laikā kopš neatkarības atjaunošanas. Nepamatota tās aizkavēšana mazinātu uzņēmēju un iedzīvotāju uzticību valstij,” teica Raimonds Vējonis.

Valsts prezidents akcentēja, ka nodokļu reforma ir nepieciešama, lai veicinātu ekonomisko aktivitāti, radot labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības attīstībai un tādējādi nodrošinot lielākus ienākumus valsts budžetā. Reformai ir jāveicina lielāki ienākumi iedzīvotājiem, īpaši domājot par ģimenēm ar bērniem un mazāk turīgajiem. Ļoti svarīgs nodokļu reformas uzdevums ir mazināt ēnu ekonomiku, kas būs iespējams tikai tad, ja visi nodokļu maksātāji rīkosies godīgi.

TOP komentāri

  • nauda
    0 0 0

    nauda

    Tu Vajoni labak butu izkratijis to valdibu un tie kas izzog latviju un nabaga cilvekiem tik maksa grasus!Un tad bus nauuda parejam lietam!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl