Komentāri
Vējoņa veselības stāvoklis ir atbilstošs veiktajai terapijai, skaidro mediķi
Foto: F64

Valsts prezidents Raimonds Vējonis turpina ārstēties Paula Stradiņa Klīniskās universitātes slimnīcas intensīvās terapijas palātā, un viņa stāvoklis ir atbilstošs veiktajai terapijai, informē slimnīcas pārstāvji.

Ārsti atzīmē pozitīvu tendenci analīžu un izmeklējumu rādītājos, kā arī terapijas intensitātes samazināšanā. Atrašanās intensīvās terapijas palātā ļauj ārstiem un māsām nepārtraukti sekot līdzi un monitorēt stāvokli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pacients aktīvi komunicē ar personālu, veic jau agrīni uzsākto fizioterapiju. Atveseļošanās process gan pēc operācijas, gan pēc saslimšanas kopumā norit pēc plāna. Terapijā ir iesaistīta ārstu komanda, kas ik dienas pārrunā ārstēšanas gaitu un taktiku.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl