Veikalos būs aizliegts izsniegt bezmaksas plastmasas maisiņus

1.janvārī, stājas spēkā grozījumi Iepakojuma likumā, kas paredz veikalos aizliegt bezmaksas plastmasas maisiņus.

Atpakaļ uz rakstu

78 komentāri

 • Nils Graustiņš

  Nils Graustiņš

  Vakar aizgāju uz veikalu, palūkot kā norit iepirkšanās jaunajā stilā un ko domājat - plastmasas maisiņu ruļļi bija savās vietās! Man kā naivam cilvēkam prātā 2 domas - vai nu TV3 "pūš pīlītes", vai veikals pārkāpj likumu. Neko citu es izdomāt nespēju. Tad atnācu mājās un dzirdēju ziņās par šo tematu frāzi "Izņemot situācijas, kas nepieciešamas lai nodrošinātu higiēnas prasības". Re kur visa atrisinājums, iebilde "izņemot". Vai nav forši tā dzīvot, kad katrai lietai ir galā savs "izņemot". Tātad, bez panikas draugi, zivis un putni varēs turpināt baroties ar čaklajiem maisiņiem, kuri aizbēg no savu īpašnieku kabatām un somām. Brīvprātīgie varēs turpināt kopt Latviju talkās, lasot šos maisiņus. kuri bēg no pārstrādes. Bez tam TV3 nemaz nemānās. Maisiņus patiešām neviens neizsniedza, tie bija jāņem pašiem. Bez panikas, nemaz jau nav tik traki, "izņemot situācijas kurās ..."
 • Tavs Kaspars

  Tavs Kaspars

  Plastmasas maisi kā bija - tā ir, par brīvu - ruļļiem pie katra stenda, pofig tas likums! Un tagad tie ir lielāki! Ar turēklīšiem! ?
 • Ome
 • ES

  ES

  Nav bijuši neviena veikalā bezmaksas maisiņi !Visu laiku maksas.
 • Ilona Vīnberga

  Ilona Vīnberga

  Kaa piefiksees to, ka es maisinnu no maajaam panneemu, ejot uz veikalu? Apsargam jaauzraada?
 • Jānis Krasovskis

  Jānis Krasovskis

  tad lai izsniedz ekoloģiskos no kukurazas kas daba sadalas bez maksas!! :D
 • Nils Graustiņš

  Nils Graustiņš

  Bija vajadzīgi nieka 35 gadi lai no cilvēkiem kas neprot turēt rokā plastmasas pudeli kļūtu par cilvēkiem, kuriem nedrīkst uzticēt plastmasu. Bija vajadzīgi nieka 35 gadi, lai no tukšiem veikalu plauktiem un rindām pēc desas kvartāla garumā nonāktu pie veikaliem, kuros nerealizēto pārtiku izmet atkritumos.
  Evolūcija, tā sacīt, un samērā strauja manuprāt.
 • Nils Graustiņš

  Nils Graustiņš

  Vakardien es atstāju savu polietilēna maisiņu virtuvē uz galda. Redzēdams, ka tam nav kāju atstāju virtuves durvis pavērtas. Kad atgriezos pēc puse dienas, redzēju, ka mans maisiņš nav aizgājis uz jūru un palicis tajā. Neviena zivs vai putns nav to ēduši. Viņš pat nebija ticis līdz pagalma vidum, kur mētājās viens otrs tāds pats maisiņš. Domāju, vismaz būtu devies tusēt ar savējiem, bet arī to viņš nebija izdarījis. Nācās secināt, ka man pieder ir visslinkākais maisiņš pasaulē, kurš vientuļš guļ uz mana virtuves galda un nemīl doties pie dabas. Tādam nāksies doties man līdzi uz veikalu. Vai Tev arī?
 • Raivo Kalējnieks

  Raivo Kalējnieks

  Laikam doma ir par caurspīdīgajiem maisiņiem, kuri parasti ir bijuši pieejami vairumā.
 • Nils Graustiņš

  Nils Graustiņš

  Tirgotāji, parūpējaties lai mēs varam izmantot preču iepakojumu kartona kastes. Tas ir elementāri. To līdz šim ir darījuši tikai daži.
  • Krista Brīvere

   Krista Brīvere

   Nils Graustiņš ir arī skiedras/auduma somas. Ļoti ērtas, vairākkārt izmantojamas, starpcitu!
  • ..AUSTIŅŠ

   ..AUSTIŅŠ

   un uz katru kārtējo iepirkšanos dosimies KATRS AR SAVU KARTONA KASTI PADUSĒ,,ATLIEK TIKAI UZLĪMĒT ČEKU,,KA PAR KASTI JAU IR SAMAKSĀTS ;))
  • Nils Graustiņš

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!