3 komentāri
Veikalā Maxima atklāta pārtika ar nenosakāmu derīguma termiņu un higiēnas pārkāpumi
LETA

Pārtikas un veterinārais dienests (PVD) lielveikalā Maxima Rīgā, Mūkusalas ielā 73, jau vairākkārt atklājis pārkāpumus – pārtikas preces ar “nenosakāmu derīguma termiņu”, tāpat iepriekš konstatēti higiēnas pārkāpumi šajā veikalā. Satraucoši ir tas, ka pārkāpumi notiek sistemātiski.

Šodien, 21. oktobrī, PVD veica atkārtotu lielveikala Maxima Mūkusalas ielā 73 pārbaudi, jo tika saņemta bijušās veikala darbinieces sūdzība, kurā minēti vairāki satraucoši fakti par veikala darbinieku rīcību, piemēram, pārfasējot un realizējot bojātus produktus vai produktus ar beigušos derīguma termiņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šodien veiktajā pārbaudē PVD konstatēja vairāku veidu produkciju ar nenosakāmu derīguma termiņu. Par minētājiem pārkāpumiem uzņēmums tiks saukts pie administratīvās atbildības.

PVD šāda tipa uzņēmumus pārbauda vismaz divas reizes gadā, taču tieši šo veikalu PVD šogad vien ir pārbaudījis piecas reizes, tostarp četros gadījumos pārbaudot patērētāju sūdzības par gaļas kulināriju.

“Pārbaužu laikā lielākus vai mazākus pārkāpumus var konstatēt gandrīz jebkurā tirdzniecības vietā. Tomēr, ja tirdzniecības uzņēmumā ik reizi konstatē vienus un tos pašus būtiskus pārkāpumus, tas norāda par nopietnām un sistemātiskām problēmām veikala vadībā. Tāpēc PVD plāno tikties ar lielveikalu tīkla Maxima vadību, lai rastu risinājumu situācijas uzlabošanai konkrētajā lielveikalā,” saka PVD ģenerāldirektors Māris Balodis.

Trijos gadījumos sūdzībās minētie fakti ir apstiprinājušies. Visos gadījumos sagatavots akts par pārtikas izņemšanu no apgrozības, jo tā nebija derīga uzturam, un uzņēmumam piemērots naudas sods.

Pēdējā pārbaude šajā lielveikalā veikta augusta beigās, konstatējot higiēnas prasību pārkāpumus, preces ar beigušos derīguma termiņu, kā arī citus pārkāpumus, kas veikalam bija jānovērš noteiktajos termiņos.

TOP komentāri

 • ES
  +1 +1 0

  ES

  Ja atkārtoti konstatēti tādi pārkāpumi,veikals jāslēdz un jāsoda vadība, un nevis nodalu strādnieki, kā tas šādos gadijumos parasti notiek.Vadība bieži liek labot marķējumus vai strādniekiem izpirkt veco preci,lai atbrivotos no tās.
 • cinitajs
  +1 +1 0

  cinitajs

  kapec tad neklape ciet to veikalu mukusalas iela 73.tad saks domat,savadak vienkarsi uzsplauj uz tam parbaudem
 • domum
  0 0 0

  domum

  Padomju proletāriešu uzturēšanās vieta ar padomisku attieksmi un padomisku vidi. Sevi cienoši cilvēki tur neiet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl