Komentāri

Jaunā māmiņa Ginta veikalā Dolē iegādājusies konservu attaisāmo, kas izrādījās brāķis. Nākamajā dienā viņa devās atpakaļ uz veikalu, taču, tā kā viņai vairs nebija pirkuma čeka, jaunu konservu attaisāmo viņa tā arī nedabūja.

Gintai tiekoties ar raidījuma Bez Tabu komandu, vispirms tiek pārbaudīts, vai konservu attaisāmais patiešām ir brāķis. Konservu bundžai ķeras klāt gan Bez Tabu žurnāliste, gan pati Ginta, gan arī operators. Visi pārliecinās – iegādāts brāķis!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ar slēpto kameru raidījuma komanda dodas uz veikalu, un šajā reizē viss izdodas – pārdevējas pašas izmēģinājušas konservu attaisāmo secina, ka tas ir brāķis un steidz apmainīt konservu attaisāmo. Kādēļ Gintai šāda iespēja netika sniegta, paliek miglā tīts.

Skaties video!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl