Komentāri

Šonedēļ pēc aptuveni pusotru gadu ilgas rekonstrukcijas atklāta atjaunotā VEF Kultūras pils, kas tika slēgta pērnā gada maijā.

2016. gada pavasarī šajā ēkā sākās vērienīgi remontdarbi, kuru laikā atklājās arī negaidīti ēkas konstrukcijas bojājumi un pārsteidzoši fakti par tās būvniecībā izmantotiem materiāliem. Patlaban ēkas fasāde un arī iekštelpu interjers ir savesti kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Projekta būvuzraugs Oļģerts Jurgensons sarunā ar “900 sekundēm” neslēpj, – kaut arī kolonnas, margas un citas dekoratīvas lietas liecina par kvalitāti, kopumā VEF Kultūras pils konstrukcija savulaik ir uzbūvēta visai nekvalitatīvi.

Kā norāda Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas priekšsēdētājs Oļegs Burovs, atjaunotā ēka ir pielāgota cilvēkiem ar kustību traucējumiem. Viņu vajadzībām atvēlētas arī īpašas sēdvietas zālē.

VEF Kultūras pils direktore Liene Kubiļus norāda, ka ēkas fasāde spīdēs jau no 17. novembra – ēka ir iesaistīta projektā “Staro Rīga”. Savukārt atvērta ikvienam interesentam pils būs valsts svētku nedēļas nogales laikā – 18., 19. un 20. novembrī. Turpmāk šajā vietā notiks izstādes, priekšnesumi un koncerti.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl