VEF Kultūras pils pamazām iegūst jaunu elpu!

Komentāri

VEF kultūras pilī trešdien, 9. augustā, notiek atvērto durvju diena. Pašreiz turpinās VEF Kultūras pils renovācijas darbi.

Līdz šim pabeigti 80% VEF kultūras pils remontdarbu. Renovāciju plānots pabeigt šā gada oktobrī, lai 17. novembrī to varētu atklāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VEF kultūras pils renovācijas kopējais finansējums plānots 11,83 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli. No tā Rīgas domes finansējums ir 5,57 miljoni eiro. 2 miljonus eiro Īpašumu departaments ieguva Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas administrētajā atklātajā konkursā “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana valsts nozīmes aizsargājamos arhitektūras pieminekļos”, bet atlikušie 4,25 miljoni eiro piesaistīti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Pārbūves darbus veic SIA “Velve”, ar ko Īpašumu departaments pērnā gada 10. februārī parakstīja līgumu par VEF Kultūras pils pārbūves un renovācijas darbu veikšanu.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl