VEF Kultūras pils pamazām iegūst jaunu elpu!

Komentāri

VEF kultūras pilī trešdien, 9. augustā, notiek atvērto durvju diena. Pašreiz turpinās VEF Kultūras pils renovācijas darbi.

Līdz šim pabeigti 80% VEF kultūras pils remontdarbu. Renovāciju plānots pabeigt šā gada oktobrī, lai 17. novembrī to varētu atklāt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

VEF kultūras pils renovācijas kopējais finansējums plānots 11,83 miljoni eiro ar pievienotās vērtības nodokli. No tā Rīgas domes finansējums ir 5,57 miljoni eiro. 2 miljonus eiro Īpašumu departaments ieguva Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas administrētajā atklātajā konkursā “Siltumnīcefekta gāzu emisiju samazināšana valsts nozīmes aizsargājamos arhitektūras pieminekļos”, bet atlikušie 4,25 miljoni eiro piesaistīti no Eiropas Reģionālās attīstības fonda.

Pārbūves darbus veic SIA “Velve”, ar ko Īpašumu departaments pērnā gada 10. februārī parakstīja līgumu par VEF Kultūras pils pārbūves un renovācijas darbu veikšanu.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl