VEF Kultūras pili gaida lielas pārmaiņas

Komentāri

Daudzu māksliniecisko kolektīvu mājvieta VEF Kultūras pils turpmākā pusotra gada laikā piedzīvos pārmaiņas – pirmdien, 2. maijā, būvniekiem tiks nodotas ēkas atslēgas, lai varētu sākties rekonstrukcija.

Darbus plānots pabeigt līdz nākamā gada rudenim, savukārt kopējās izmaksas sasniedz aptuveni 11 miljonus eiro. Plānots, ka vairāk nekā puse jeb seši miljoni eiro tiks piesaistīti no Eiropas Savienības fondiem.

VEF kultūras pils kā kultūras centrs darbību sāka 1960. gadā. Sākotnēji tā bija elektrosakaru aparatūras ražotāja VEF pārziņā, bet pēdējos gados ir Rīgas domes pakļautībā. Patlaban kultūras centra paspārnē darbojas vairāk nekā 50 māksliniecisko kolektīvu un interešu klubu. Lielākajai daļai uz rekonstrukcijas laiku nācās meklēt pagaidu mītnes, un tie izmitināti vairākās pašvaldības ēkās.

Foto

Video

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl