1 komentārs

Vecrīgā, Jēkaba ielā, ir atjaunots nams, kas avārijas stāvolī bijis pēdējos 20 gadus. Par atjaunoto namu varētu priecāties, ja ne vien būvniekiem nebūtu tālāki plāni ēkas iekšpagalmā būvēt lielu viesnīcu.

Pagalms ir kopīgs Meierovica bulvāra sesto namu, kura iedzīvotāji sūdzas par spēcīgajām vibrācijām būvdarbu laikā. Tāpat tiek pausts sašutums, ka, uzceļot viesnīcu, daļai Meierovica bulvāra mājas dzīvokļi paliks bez saules gaismas. Bet namā dzīvo tādi pazīstami cilvēki kā Raimonds Pauls, Ojārs Rubenis, Ingūna Sudraba un citi. Iedzīvotāji ir neizpratnē, kā nākas, ka viesnīcas būvniecība ir uzsākta bez publiskās apspriešanas. Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāve Ilze Žūka norāda, ka publiskās apspriešanas mērķis ir apkopot iedzīvotāju viedokli, lai izdarītu papildu nosacījumus būvprojekta projektētājiem. Šos ieteikumus ieraksts plānošanas un arhitektūras uzdevumā. Konkrētajā gadījumā tas ir izdots jau 2002. gadā, kad vēl nebija paredzēta publiskā apspriešana, tāpēc Rīgas Būvvalde nevar izvirzīt būvniekam jaunus nosacījumus,” skaidro Žūka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī nav pirmā reize, kad iedzīvotāji iebilst pret Vecrīgas apbūvi. Valsts kultūras pieminekļu aizsardzības inspekcijas pārstāvis Jānis Asaris norāda, ka pēc būvniecības noteikumiem, Vecrīgā var būvēt jaunas mājas uz kādreizējo ēku pamatiem, izņemot dažas vietas, kur ir liegta jebkāda apbūve, piemēram, Līvu laukumā.

TOP komentāri

  • andis
    0 0 0

    andis

    ko tu sūdzies kaza, brauc dzīvot uz latgali tur tev nekas nedrebēs

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl