Veco ļaužu ieguldījumu sabiedrībā: sākas senioru un invalīdu labdarības gadatirgus!

1 komentārs

Pēc dāvanām – uz  labdarības gadatirgu! Centrālajā Dzelzceļa stacijā šodien sākās tradicionālais senioru un invalīdu darinājumu gadatirgus.

Tajā sirmgalvji pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada piedāvā iegādāties savus rokdarbus – adījumus, sveces, bižutēriju, kosmētiku, Ziemassvētku rotājumus, kartītes un citas lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tirgotāji LNT Ziņām atzina, ka pērn interese par atsevišķiem izstrādājumiem bijusi tik liela, ka šogad jau laikus sagatavots vairāk preču.

Šis ir viens no gada gaidītākajiem pasākumiem, jo gadatirgū var piedalīties ierobežots cilvēku skaits, kam par tirdzniecības platību, atšķirībā no citiem gadatirgiem, nav jāmaksā.

Dzintra Žilde, Pensionāru federācijas pārstāve

Šos rokdarbus ir veikuši, darinājuši visu gadu, krājuši, lai varētu sevi parādīt gan būt lietderīgiem, noderīgiem sabiedrībā, jo šis vecums ir tāds, ka ir apstājusies skriešana, iešana. No vienas puses, tā ir tāda atstumta sabiedrības daļa.

Katru dienu gadatirgū piedalās 50 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, tostarp no Ludzas, Alūksnes, Gulbenes, Daugavpils un citiem reģioniem. Gadatirgus notiek no plkst. 9 līdz plkst. 18.

 

TOP komentāri

  • koment.
    +1 +1 0

    koment.

    Tiešām ekskuzīvi, ar sirds siltumu veidoti rokdarbi! Veselību jums, mūsu seniori un māciet jaunās māmiņas tradīcijām un darboties prasmei. Paldies jums un piedodiet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl