Veco ļaužu ieguldījumu sabiedrībā: sākas senioru un invalīdu labdarības gadatirgus!

1 komentārs

Pēc dāvanām – uz  labdarības gadatirgu! Centrālajā Dzelzceļa stacijā šodien sākās tradicionālais senioru un invalīdu darinājumu gadatirgus.

Tajā sirmgalvji pirms Ziemassvētkiem un Jaunā gada piedāvā iegādāties savus rokdarbus – adījumus, sveces, bižutēriju, kosmētiku, Ziemassvētku rotājumus, kartītes un citas lietas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tirgotāji LNT Ziņām atzina, ka pērn interese par atsevišķiem izstrādājumiem bijusi tik liela, ka šogad jau laikus sagatavots vairāk preču.

Šis ir viens no gada gaidītākajiem pasākumiem, jo gadatirgū var piedalīties ierobežots cilvēku skaits, kam par tirdzniecības platību, atšķirībā no citiem gadatirgiem, nav jāmaksā.

Dzintra Žilde, Pensionāru federācijas pārstāve

Šos rokdarbus ir veikuši, darinājuši visu gadu, krājuši, lai varētu sevi parādīt gan būt lietderīgiem, noderīgiem sabiedrībā, jo šis vecums ir tāds, ka ir apstājusies skriešana, iešana. No vienas puses, tā ir tāda atstumta sabiedrības daļa.

Katru dienu gadatirgū piedalās 50 dalībnieki no dažādām Latvijas pilsētām, tostarp no Ludzas, Alūksnes, Gulbenes, Daugavpils un citiem reģioniem. Gadatirgus notiek no plkst. 9 līdz plkst. 18.

 

TOP komentāri

  • koment.
    +1 +1 0

    koment.

    Tiešām ekskuzīvi, ar sirds siltumu veidoti rokdarbi! Veselību jums, mūsu seniori un māciet jaunās māmiņas tradīcijām un darboties prasmei. Paldies jums un piedodiet.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl