Vecmīlgrāvja smakā cietušo bērnu veselības stāvoklis ir apmierinošs

Komentāri

Trešdien, 20. septembrī, Vecmīlgrāvī kārtējo reizi konstatēta spēcīga, nenosakāmas izcelsmes smaka. Tās dēļ divi pusaudži ar saindēšanās pazīmēm nogādāti slimnīcā.

Par spēcīgo smaku Vecmīlgrāvja iedzīvotāji sūdzējušies vairākkārt. Šoreiz Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests, saņemot kārtējo izsaukumu, apsekojis termināli, kur veikta naftas produktu pārkraušana. Tobrīd smakas intensitāte jau bija mazinājusies un informācija nodota Valsts vides dienestam (VVD). Vienlaikus mediķu palīdzība bija nepieciešama tuvējās skolas audzēkņiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd bērnu veselības stāvoklis ir apmierinošs, un viņi jau ir palaisti mājās. Veicot ostas teritorijas apsekošanu, VVD secinājis, ka smakas avots  ir terminālis otrpus Daugavai. Īpašniekam pieprasīti vielas paraugi, un pēc analīžu saņemšanas tiks lemts par sodu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl