Komentāri
Vecmīlgrāvi atkal pārņēmusi nepatīkama smaka; divi skolēni nogādāti slimnīcā
Kaspars Krafts / f64

Trešdienas rītā mediķi no 31. vidusskolas Vecmīlgrāvī uz slimnīcu nogādājuši divus pusaudžus. Tiek pieļauts, ka viņiem bija kļuvis slikti apkārtnē valdošās smakas dēļ.

Kā telefonsarunā “Skaties.lv” pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, izsaukums saņemts plkst. 10.50 no rīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa norādīja, ka vairāki skolēni sūdzējušies par sliktu dūšu un nespēku, kas varētu būt saistīts ar Vecmīlgrāvī izplatījušos slikto smaku. Mediķi divus pusaudžus nogādājuši slimnīcā tālāku pārbaužu veikšanai.

Uz slimnīcu nogādātie skolēni mācījās Rīgas 31. vidusskolā. Skolas direktore pastāstīja, ka ar bērniem viss ir kārtībā, iespējams, ka bērniem sāpēja galva citu iemeslu dēļ. Uz slimnīcu nogādāta viena meitene un viens puisis no pamatskolas. Abi bērni drīz vien tiks izrakstīti no slimnīcas un nogādāti mājās.

TV3 Ziņas novēroja, ka pēcpusdienā Vecmīlgrāvī vēl aizvien ir jūtama nedaudz skābeni salkana smaka.

Jau vēstīts, ka pagājušonedēļ atbildīgie dienesti saņēmuši vairākus simtus zvanu par neciešamu smaku Vecmīlgrāvī un tā apkaimē.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl