Komentāri
Vecmīlgrāvi atkal pārņēmusi nepatīkama smaka; divi skolēni nogādāti slimnīcā
Kaspars Krafts / f64

Trešdienas rītā mediķi no 31. vidusskolas Vecmīlgrāvī uz slimnīcu nogādājuši divus pusaudžus. Tiek pieļauts, ka viņiem bija kļuvis slikti apkārtnē valdošās smakas dēļ.

Kā telefonsarunā “Skaties.lv” pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Inga Vītola, izsaukums saņemts plkst. 10.50 no rīta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņa norādīja, ka vairāki skolēni sūdzējušies par sliktu dūšu un nespēku, kas varētu būt saistīts ar Vecmīlgrāvī izplatījušos slikto smaku. Mediķi divus pusaudžus nogādājuši slimnīcā tālāku pārbaužu veikšanai.

Uz slimnīcu nogādātie skolēni mācījās Rīgas 31. vidusskolā. Skolas direktore pastāstīja, ka ar bērniem viss ir kārtībā, iespējams, ka bērniem sāpēja galva citu iemeslu dēļ. Uz slimnīcu nogādāta viena meitene un viens puisis no pamatskolas. Abi bērni drīz vien tiks izrakstīti no slimnīcas un nogādāti mājās.

TV3 Ziņas novēroja, ka pēcpusdienā Vecmīlgrāvī vēl aizvien ir jūtama nedaudz skābeni salkana smaka.

Jau vēstīts, ka pagājušonedēļ atbildīgie dienesti saņēmuši vairākus simtus zvanu par neciešamu smaku Vecmīlgrāvī un tā apkaimē.

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl