Vecmīlgrāvi atkal nomākusi smirdoņa; Vides dienests turpina meklēt smakas avotu

5 komentāri

Valsts vides dienests turpina meklēt nepatīkamās smakas avotu, kas otrdien izplatījās Vecmīlgrāvī. Visticamāk, to izraisīja merkaptāni – vielas, kas tiek piejauktas gāzei un dažiem naftas produktiem.

Vairāk nekā simt iedzīvotāju par nejauko smirdoņu ziņoja uzņēmumam “Latvijas gāze”. Savukārt vēl četrsimt zvanu tika saņemti uz ārkārtas palīdzības izsaukumu numuru 112.

Uz Vecmīlgrāvi tika nosūtītas četras ugunsdzēsības autocisternas. Smirdoņas avota meklēšanā iesaistījās 19 glābēji, Ostas policija un Valsts vides dienesta inspektori. Viņi ir pārliecināti: smakas izcelsmes avots ir Rīgas ostā. Par to liecina todien valdošais dienvidu vējš. Tomēr vainīgie vēl nav atrasti.

 

Elmārs Jasinskis
Valsts vides dienesta direktores vietnieks

Noņēmām atsevišķos uzņēmumos paraugus uz pārkraujamiem produktiem, lai analizētu šo smaku. Diemžēl šie paraugi nav izrādījuši smakas atbilstību tai smakai, kas bija Vecmīlgrāvī.

TOP komentāri

 • s
  +1 +1 0

  s

  Redze VVD diezgan štruntīga,kamēr no malas neparāda, neko neredz,ar ožu nav labāk.Pārsteidza vienaldziba pret iedzīvotājiem, jo nezina, kas par vielu, bet mierina, ka nekaitiga.
 • Dace Dzene
  +1 +1 0

  Dace Dzene

  Tak ik pa laikam tur smirdéja. Mans viirs reiz pat izauca Latvijas Gaazas viirelus un tika nolamaats, ka trauceejis.
 • Денис Ктототам
  0 0 0

  Денис Ктототам

  simtpunkti no LNT smaka nĀk, nu bajgi daudz dirŠat.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl