Vecākus satrauc Stikeez mantiņas, kuras bērniem tā vien griboties “pagaršot”

Komentāri

Tagad bērniem par jaunu aizraušanos kļuvušas Stikeez rotaļlietas, ko pircējiem veikalā dod līdzi kā dāvanu. Kāda vairāku bērnu vecmāmiņa un mediķe ir satraukusies par spēļmantiņas izskatu, jo tā atgādina spilgtu, krāsainu saldumu, ko mazuļiem, kas ir ziņkārīgi, tā vien gribas pagaršot.

Sieviete norāda, ka pirms kāda laika viņas ģimenē noticis nelāgs gadījums ar Lego konstruktoru – viņas mazbērns aizrijies ar klucīti un tikai, pateicoties tam, ka klāt bijusi arī ome, viņu izdevies pasargāt no lielākas nelaimes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Mediķi norāda, ka bērnu norīti priekšmeti viņu pieredzē ir bijusi visai regulāra parādība un “norīto” priekšmetu veidi ir visdažādākie – sākot no monētām un beidzot pat ar karotēm. Šā iemesla dēļ vecāki ir aicināti uzmanīt savas atvases un pārliecināties, lai viņi nerotaļājas ar savam vecumam neatbilstošām spēļmantiņām.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl