4 komentāri

Sācies mācību gads, un atkal jau dzīvnieku patversmēm nākas saskarties ar cilvēku bezatbildību – sākoties vasarai, bērns izlūdzies vecākiem dzīvnieku, visu vasaru nospēlējies, bet, sākoties skolas laikam, ne bērnam, ne vecākiem vairs nav laika, un paņemtie dzīvnieki tiek vienkārši izmesti uz ielas.

Dzīvnieku patversmē Labās mājas šādi stāsti nav retums – šeit darbinieki ar cilvēku nežēlību un dzīvnieku ciešanām saskaras bieži.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Skaties foto:

Patversmes vadītāja Astrīda Kārkliņa norāda, ka šobrīd Latvijas dzīvnieku patversmes ir pārpildītas, jo iedzīvotāju atbildības sajūta nav tajā augstākajā līmenī. Ja vasarā, kad cilvēki bauda atvaļinājumu, mājdzīvniekus ir viegli paņemt uz vasarnīcu, taču, sākoties rudenim, kad sākas skola un darbs, iepriekš paņemtie dzīvnieki kļūst par apgrūtinājumu.

Skaties video:

TOP komentāri

 • E
  +2 +2 0

  E

  Izskatās, ka ar mājdzīvnieku iegādi vajadzētu darīt tā pat kā ar kredītu izsniegšanu - slikta vēsture - nekādu mājdzīvnieku.
 • māte
 • --
  +1 +1 0

  --

  tas taapeec ,ka VECAAKI NEMAACA TABILDIIBU PAR TO KO PIERADINA ,TAS ATTIECAS ARII UZ CILVEEKIEM ,SKOLAAS JAAMACA PAR TO TAGAD BUUTU ,KAA AGRAAK MAACIJA PAREIZI PAARIET IELU TAA TAGAD ,KO NOZIIMEE PANEMT DZIVNIEKU UZ VASARU UN PEECAK AIZMISRST .....

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl