Vecāki vāc parakstus, lai skolās atceltu mājasdarbu uzdošanu nedēļas nogalēs

Komentāri

Vairāku bērnu vecāki vāc parakstus, lai skolēniem atceltu mājasdarbu uzdošanu nedēļas nogalēs. Iniciatīvā rosināts atcelt mājasdarbu un jebkādu sagatavošanās darbu veikšanu uz nākamās nedēļas pirmdienu skolēniem no pirmās līdz 12. klasei.

Šāda ideja pamatota ar to, ka brīvais laiks nepieciešams ne tikai skolēniem, bet arī viņu vecākiem un pedagogiem. Daudzi vecāki uzskata, ka pie esošās izglītības sistēmas skolēni tiek pārāk noslogoti, savukārt pedagogi ar mājas darbiem cenšas panākt stundās neapgūto un stundās nepaspēto bieži vien uzdod uz mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bērniem ir jāatpūšas, jo viņiem ir tāda slodze, ka visa sestdiena un svētdiena ir jāmācās, sevišķi mazajiem,” uzskata rīdziniece Ilze.

Tomēr vecāku attieksme pret šo ierosinājumu nebūt nav viennozīmīga un daļa vecāku uzskata, ka no mājasdarbiem atteikties nevajadzētu.

Parakstu vākšana par mājasdarbu atcelšanu brīvdienās sākta portālā “Manabalss.lv”. Patlaban gan par to parakstījušies vien pārdesmit cilvēki.

Video

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl