Vecāki vāc parakstus, lai skolās atceltu mājasdarbu uzdošanu nedēļas nogalēs

Komentāri

Vairāku bērnu vecāki vāc parakstus, lai skolēniem atceltu mājasdarbu uzdošanu nedēļas nogalēs. Iniciatīvā rosināts atcelt mājasdarbu un jebkādu sagatavošanās darbu veikšanu uz nākamās nedēļas pirmdienu skolēniem no pirmās līdz 12. klasei.

Šāda ideja pamatota ar to, ka brīvais laiks nepieciešams ne tikai skolēniem, bet arī viņu vecākiem un pedagogiem. Daudzi vecāki uzskata, ka pie esošās izglītības sistēmas skolēni tiek pārāk noslogoti, savukārt pedagogi ar mājas darbiem cenšas panākt stundās neapgūto un stundās nepaspēto bieži vien uzdod uz mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Bērniem ir jāatpūšas, jo viņiem ir tāda slodze, ka visa sestdiena un svētdiena ir jāmācās, sevišķi mazajiem,” uzskata rīdziniece Ilze.

Tomēr vecāku attieksme pret šo ierosinājumu nebūt nav viennozīmīga un daļa vecāku uzskata, ka no mājasdarbiem atteikties nevajadzētu.

Parakstu vākšana par mājasdarbu atcelšanu brīvdienās sākta portālā “Manabalss.lv”. Patlaban gan par to parakstījušies vien pārdesmit cilvēki.

Video

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl