Komentāri

Juglā, pašvaldības uzņēmuma Rīgas siltums objektā, notiek katra vecāka šausmas. Proti, būvobjektā spēlējas bērni, taču turpat blakus darbojas smagā tehnika. Turklāt neviens no strādniekiem bērniem neko neaizrāda un prom no turienes nedzen.

Šāda aina vērojama Kvēles ielā iepretim 15. namam, kur zālienu kā pārkraušanas laukumu izmanto firma, kura pēc Rīgas siltums pasūtījuma veic Juglas siltumtrases uzlabošanu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kādi ir drošības noteikumi – vai apkārt tomēr nevajadzētu būt žogam?

”Jābūt,” atzīst būvdarbu vadītājs Aleksandrs Buļs. Uz jautājumu, kādēļ žoga tomēr nav, ja reiz būtu jābūt, viņš atbild – ”šodien viss būs ar stingru žogu norobežots”. Drīz vien notikuma vietā ierodas pats SIA Rīgas siltums šefs, un pilnā bardzībā tiek solīts norobežojošo žogu drīzumā uzcelt. Tas arī notiek, pārliecinās raidījums Bez Tabu.

Foto:

Par laimi, šoreiz darba instruktāžas noteikumu neievērošanas dēļ neviens bērns necieta.

Skaties video!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl