Komentāri
Vecāki izsaka pateicību visiem, kas ziedoja; Kristapam vajag vēl 360 eiro

Lai mazais Kristaps varētu doties uz kārtējo rehabilitāciju no 10. oktobra līdz 22. oktobrim Slovākijā, ir nepieciešami nepieciešami vēl tikai 360 eiro. Vecāki cer, ka atlikušo summu izdosies savākt, un izsaka vislielāko pateicību visiem, kas jau ziedojuši un palīdzējuši puisēnam!

Jau ziņojām – Kristapam jau piedzimstot diagnosticēja bērnu cerebrālo trieku – spastisko tetraperēzi, simptomātisko epilepsiju. Puisēna pirmajos dzīves gados situācija bija nopietnāka nekā šodien, bija biežas krampju lēkmes. Pēc vairākiem rehabilitācijas kursiem krampju lēkmes vairs nav.

Foto

Ārsti Slovākijā sola, ka Kristaps spēs arī staigāt, ja izies vairākus rehabilitācijas kursus. Tā nu šogad no 21. marta līdz 2. aprīlim, pateicoties ziedotājiem, Kristaps bija Slovākijā jau uz trešo rehabilitācijas kursu. Atgriežoties ir atkal manāmi uzlabojumi Kristapa veselības stāvoklī. Viņš sāk kontrolēt galvu, ir nostiprināta muguriņa, uzlabojušās koncentrēšanās spējas. Kristaps ļoti daudz savā valodā runājas.

Lai veselība uzlabotos, nepieciešams atkārtots rehabilitācijas kurss. Ikdienā Kristapu vecāki ved uz ergoterapijas nodarbībām, pie fizioterapeita, logopēda, kā arī uz reitarapijas nodarbībām. Puisēns apmeklē arī speciālo bērnudārzu Kastanītis Talsos.

Ikviens, kurš var palīdzēt, lai mazais Kristaps tiktu uz rehabilitāciju, ir aicināts ziedot Ingai Lazdānei LV98HABA0551023851620 vai LV16UNLA0050009241171. Maksājuma mērķī jānorāda ”Kristapam nepieciešamā summa” Kopumā rehabilitācija izmaksā 4088,60 eiro, bet šobrīd trūkst 2170 eiro.

Lasi vēl