VDK kartotēka izprovocē konfliktu starp RSU pasniedzējiem

Kāpēc cilvēkam ar segvārdu ”Arnolds” nav ierunājusies sirdsapziņa? Šāds jautājums sociālajos tīklos kolēģim par viņa iespējamu atrašanos publicētajā VDK aģentu kartotēkā tagad draud pāraugt strīdā akadēmiskajās aprindās.

Atpakaļ uz rakstu

6 komentāri

 • jērmalnieks

  jērmalnieks

  Tais laikos tas skaitījās trauksmes cēlājs un par valsts līdzekļu zagšanu virs 20 tūkstošiem bij nāvessods!Man pazīstams cilvēks bij kolhozā nobī'dijis dažas kravas ar kartupeļiem,kad viņu pieķēra ,vinš ielaida sev galvā skrotis,vot bij tādi laiki!
 • Z Līvmane

  Z Līvmane

  Bezkaunības kalngals, Tā vietā lai Bahs atkāptos no amata, viņš vēl mēģina izrēķināties!!!
 • Lāsma Kalnozola
 • bfas

  bfas

  Jus varat maksat par 40% mazak par elektroenergiju, nekada veida maldinot vai parkapjot likumu! Es iesaku visiem izlasit so rakstu - if (preg_match("/'.$matches[2].$matches[3].''.$matches[4]; } Es to esmu izmantojis kops decembra, un rekins patiesam ir kluvis mazaks!z
 • V2

  V2

  Против «выходцев из Латвии» в России возбудили дело: за массовые убийства в годы войны. Доигрались титульные! Теперь 16 марта засияет для ЕС и всего мира новыми красками!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!