Komentāri
“Varoņi”, kuri izpostīja Maidana cilvēku izstādi, ir atlīdzinājuši zaudējumus
Foto: Valsts policija

Rīgas pilsētas Centra rajona prokuratūras prokurors tiesai nodevis krimināllietu, kurā uzrādītas apsūdzības divām personām par vienu no trim gadījumiem, kad šā gada 5. oktobrī Brīvības bulvārī 36, Rīgā, tika bojāta izstādes Maidana cilvēki ekspozīcija.

Saskaņā ar lēmumu par lietas nodošanu tiesai apsūdzētās personas pie kriminālatbildības sauktas pēc Krimināllikuma 231. panta otrās daļas. Tas ir, par rupju sabiedriskās kārtības traucēšanu personu grupā, bojājot mantu, kas izpaužas acīmredzamā necieņā pret sabiedrību un bezkaunībā, ignorējot vispārpieņemtās uzvedības normas un traucējot organizāciju darbu, jeb huligānisms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto – izstāde Maidana cilvēki

Abas apsūdzētās personas savu vainu tām inkriminētā noziedzīgā nodarījuma izdarīšanā atzina. Tāpat šīs personas labprātīgi atlīdzināja izstādes organizatoram nodarīto kaitējumu. Saskaņā ar Kriminālprocesa likumā noteikto prokurors un apsūdzētās personas noslēgušas vienošanos par vainas atzīšanu un sodu.

Krimināllieta nodota Rīgas pilsētas Vidzemes priekšpilsētas tiesai, noslēgtās vienošanās apstiprināšanai. Prokuratūra norāda, ka neviena persona netiek uzskatīta par vainīgu, kamēr vaina noziedzīga nodarījuma izdarīšanā netiek konstatēta Kriminālprocesa likumā noteiktajā kārtībā.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl