Komentāri
Vardarbība pret suni var pavērsties pret pašu cilvēku, akcentē eksperte
Ilustratīvs foto: Tony Alter/Flickr

Lai arī dzīvnieki, kas cietuši no vardarbības, parasti paši nekļūst agresīvi, var būt arī tādi gadījumi, kad vardarbība pret dzīvnieku četrkājainajam draugam liek pašam vērsties pret pāri darītāju, portālam Skaties.lv pauž dzīvnieku patversmes Ulubele ilggadējā juriste Inese Bāra. 

Kā uzskatāms piemērs ir šīs vasaras notikumi tepat Rīgā. Latviju pāršalca ziņas, ka Juglā kāds suns smagi sakodis savu saimnieci, un pēc tam nonāca dzīvnieku patversmē Ulubele. Drīz vien atklājās, ka suns saimnieci sakodis pēc tam, kad viņa pret dzīvnieku necilvēcīgi izturējusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat arī kinologi pēc vairākām nodarbībām ar četrkājaini atzinuši, ka viņš nav bīstams, bet agresiju izraisījusi suņa spīdzināšana. Noslēgumam tuvojas arī policijas izmeklēšana, un, visticamāk, bijusī suņa saimniece notikušajā tiks atzīta par vainīgu, jo ilgstoši turējusi dzīvnieku briesmīgos apstākļos. Četrkājainis ilgstoši viens pats tika turēts pamestā graustā, piesiets vien pāris metrus īsā saitē un, iespējams, pie barības ticis retu reizi.

Inese Bāra, kas ilgstoši darbojas kā dzīvnieku patversmes juriste, norāda, ka šis gadījums ir viens no retajiem, kad patversmē nonācis kāds suns, kas pats bijis agresīvs pret saimnieku. Lielākajā daļā gadījumu situācija ir bijusi otrādāka, un cietējs ir tikai viens – dzīvnieks. “Šis gadījums var darboties arī kā brīdinājums tiem, kas vardarbīgi izturas pret dzīvniekiem – ka tas var vērsties arī pret pašu pāridarītāju,” pauž I. Bāra.

Foto – cietušais suns patversmē kļuvis mīļš:

Varbūt arī tu vari kādam kļūt par vislabāko saimnieku pasaulē. Vai arī vari ziedot suņu patversmei, zvanot pa tālr.: 90006388. Viens zvans – ziedojums 1,42 eiro apmērā.

Akcijas organizatori

 

Akcijas dalībnieki

 Ķepas meklē mājas dalībnieki

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl