5 komentāri

Sācies darbs pie bērnu tiesību aizsardzības sistēmas pārskatīšanas. Uz pirmo sēdi šodien sanāca nesen izveidotā sadarbības padome.

Pēdējos mēnešos bērnu lietas bieži nonākušas sabiedrības uzmanības lokā, radot pamatu runāt par vardarbību atbildīgajās iestādēs un arī vecāku nevērību.

Jaunveidotās padomes uzdevums būs augstākajā līmenī īstenot Bērnu tiesību aizsardzības likumā nostiprinātās bērna pamattiesības.

Padomes sastāvu veido nevalstiskās organizācijas, tiesībsargs, Valsts prezidenta kanceleja, ministri un ministriju pārstāvji, nozares eksperti un sabiedrībā atzīti viedokļa līderi.

Bērnu lietu sadarbības padomes misija būs sekot, lai, valsts un pašvaldību politiku plānojot un projektus īstenojot, uzmanības, rīcības un atbildības centrā būtu bērns.

Padomes darbs notiks komisijās, bet Padomes sēdes notiks reizi divos mēnešos.

TOP komentāri

 • Sarmite Redliha
  0 0 0

  Sarmite Redliha

  Es varu pateikt prieksa un rikoties vajadzigs uz reiz,maksat mamminam vismaz EU 400.00 menesi lidz tiem 4 gadiem un bernini bus pieskatiti,miloti loloti,bet si rijiga valdiba grib apiet so likumu,jo skatoties so video redzama so sieviesu acis bailes lai tik mamminas nesak uzbrukt un pieprasit maudu,bet tas notiks lai benins atistitos normalos apstaklos un justos drosiba,mamminas,vecmamminas un citu rad pieskatiti un mammina justos drosa,ka var apmaksat dzivosanu un pabarot berninu un neaizmirstieslai bernins neko nejustu,nezaudetu vajag mamminai ari est,gerbties un braukat uz polikliniku ,nodrosinat ar labu apmaksu,pabalstu ..............
 • s
  0 0 0

  s

  Plāns labs, BET,dibinot jaunu iestādījumu, jāoptimizē kāds no vecajiem vai kādi, kas nav bijis efektivs.Citādi tās birokrātu barotnes tikai aug.
 • Indra un Jànis
  0 0 0

  Indra un Jànis

  Nelaimīgiem piedzīvojumiem bagàta vasara.Lúdzu,lùdzu-neaizsézaties ar garu domàsanu.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl