Komentāri
Varbūt atpazīsti sevi? FOTO: profesionāls fotogrāfs iemūžinājis ūdeņu atsegto Kolkas ragu un cilvēku pūļus
F64

Kolkas ragu aizvadītajā nedēļas nogalē pārpludinājušas cilvēku masas, kas steidza skatīt reto dabas parādību – ūdenim atkāpjoties, kājām nokļūt varēja ievērojami tālāk nekā ierasts.

Līdz ar to sociālos tīklus pārpludinājuši attēli, ko brīvdienās uzņēmuši cilvēki, kuri devušies šo parādību vērot. Tā kā ūdens līmenis pazeminājies gan Baltijas jūrā, gan Rīgas Jūras līcī, neierastas ainas bija vērojamas arī daudzviet citur. Piemēram, Liepājā, Karostā, Engurē, Kaltenē, arī Vidzemes jūrmalā, piemēram, pie Veczemju klintīm un citviet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Kolku bija devušies ne vien interesenti, bet arī profesionāli fotogrāfi. Skaties.lv piedāvā aplūkot Tev aģentūras F64 fotogrāfa veikumu! Skaties bildes, un, ja esi bijis Kolkā šajā nedēļas nogalē, – varbūt atrodi tajās sevi!

Skaties FOTO!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl