Komentāri
Varbūt atpazīsti sevi? FOTO: profesionāls fotogrāfs iemūžinājis ūdeņu atsegto Kolkas ragu un cilvēku pūļus
F64

Kolkas ragu aizvadītajā nedēļas nogalē pārpludinājušas cilvēku masas, kas steidza skatīt reto dabas parādību – ūdenim atkāpjoties, kājām nokļūt varēja ievērojami tālāk nekā ierasts.

Līdz ar to sociālos tīklus pārpludinājuši attēli, ko brīvdienās uzņēmuši cilvēki, kuri devušies šo parādību vērot. Tā kā ūdens līmenis pazeminājies gan Baltijas jūrā, gan Rīgas Jūras līcī, neierastas ainas bija vērojamas arī daudzviet citur. Piemēram, Liepājā, Karostā, Engurē, Kaltenē, arī Vidzemes jūrmalā, piemēram, pie Veczemju klintīm un citviet.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Kolku bija devušies ne vien interesenti, bet arī profesionāli fotogrāfi. Skaties.lv piedāvā aplūkot Tev aģentūras F64 fotogrāfa veikumu! Skaties bildes, un, ja esi bijis Kolkā šajā nedēļas nogalē, – varbūt atrodi tajās sevi!

Skaties FOTO!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl