Var noderēt: saulgriežu brīvdienās būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos un piecās vilcienu līnijās

0 Komentāru
Var noderēt: saulgriežu brīvdienās būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos un piecās vilcienu līnijās
LETA

Vasaras saulgriežu brīvdienās no 23.jūnija līdz 27.jūnijam, kā arī sestdien, 19.jūnijā, kas ir pārceltā darbadiena, būs izmaiņas reģionālo autobusu maršrutos visā Latvijā un piecās vilcienu līnijās, informēja Autotransporta direkcijā.

Izmaiņas gaidāmas autobusu maršrutos, kuros sabiedriskā transporta pakalpojumus nodrošina 19 pārvadātāji – AS “Nordeka”, SIA “Norma-A”, AS “Cata”, SIA “VTU Valmiera”, AS “Liepājas autobusu parks”, AS “Talsu autotransports”, SIA “Tukuma auto”, SIA “Latvijas sabiedriskais autobuss”, “Galss Buss”, “Dobeles autobusu parks”, SIA “AIPS”, “Daugavpils autobusu parks”, SIA “Dautrans”, AS “Rēzeknes autobusu parks”, SIA “Ludzas autotransporta uzņēmums”, SIA “Jēkabpils autobusu parks”, “Gulbenes autobuss”, “Madonas ceļubūves SIA” un “Ceļavējš”.

Tāpat izmaiņas gaidāmas piecās vilcienu līnijās – virzienā uz Madonu/Gulbeni, Rēzekni/Zilupi, Daugavpili/Krāslavu, Valmieru/Valgu un Dobeli/Liepāju.

Autotransporta direkcija aicināja iedzīvotājus pirms brauciena atkārtoti pārbaudīt aktuālo kustības sarakstu mājaslapā “www.atd.lv” sadaļā “Kustības saraksti”, AS “Pasažieru vilciens” mājaslapā “www.pv.lv” vai portālā “1188.lv”.

Autotransporta direkcija ir vienotas valsts politikas realizētāja starptautisko pārvadājumu jomā, autotransporta komercpārvadājumu uzņēmējdarbības licencēšanā, kā arī sabiedriskā transporta plānošanā. Autotransporta direkcijas uzdevums ir īstenot virkni pasākumu kompleksu, lai Latvijas autopārvadātājiem tiktu nodrošināta likumīga iespēja veikt pārvadājumus Latvijas teritorijā un ārpus tās.

0 Komentāru