Vangažos septiņu gadu laikā pašvaldība nespēj sakārtot puslegālu garāžu darbu

Komentāri

Vangažu garāžās, kuras apsargā Inčukalna domes deputāts, tagadējais statuss ir šāds – daļa ēku tiek izmantota nelegāli, tomēr dome piever acis. Vai tiešām septiņu gadu laikā pagasts nav varējis sakārtot jautājumu? Nav varējis vai nav gribēts? Jautā un risina raidījums Bez Tabu!

Garāžu kooperatīva priekšsēdētājs un teritorijas apsargs vienā personā Igors Purmalis atzīst, ka viņa apsaimniekotajā teritorijā daļa ēku ir, bet daļa – nav nodotas ekspluatācijā. Ja tas nav izdarīts, būvniecības likums liedz ēkas izmantot, taču realitātē tas notiek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tagadējā raidījumā Bez Tabu esošā informācija un savāktie fakti liecina – tagad tiek gaidīts, kamēr iedzīvotāji visu sakārtos, bet stingras metodes, kas tos paskubinātu, dome neizmantos.

Foto

Garāžu komplekss Inčukalna pārraudzībā nonāk 2009. gadā pēc novadu reformas. Pēc diviem gadiem tajā dibina pašreizējo kooperatīvu, par valdes locekli ievēlot Purmaļa kungu. Par deputātu viņš kļūst 2013. gadā.

Jāpiebilst, – pēc iepriekšējā sižeta raidījums Bez Tabu saņēma atsauksmes, kuras liecina, ka garāžu teritorijā tiekot darīts daudz laba. “Mēs to neapstrīdam un esam tikai un vienīgi priecīgi, ka Latvijā ir vietas, kur tiek saimniekots. Bet varbūt no sākuma ir jāsakārto juridiskā puse, kā tas pienākas pēc likuma. Te nu var apšaubīt, vai tiešām septiņu gadu laikā pagasts nav varējis atrast veidu, kā to izdarīt,” rezumē raidījums Bez Tabu.

Video

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl