Valters Krauze aicina iedzīvotājus uz savu autorvakaru

0 Komentāru

Skatītāju iemīļotais raidījumu un pasākumu vadītājs – aktieris Valters Krauze – ir devies savā tūrē pa Latviju ar autorvakaru un muzikālām ilustrācijām. Valters TV3 raidījumam ”900 sekundes” atklāja, ar ko nolēmis priecēt skatītājus.

Visiem tik labi zināmais un iemīļotais aktieris un pasākumu vadītājs Valters Krauze oktobrī un novembrī dodas pie Latvijas iedzīvotājiem ar muzikālām ilustrācijām.

Valters norāda, ka tas ir autorvakars nevis “stand up” jeb stāvizrāde. Viņš, ievērojot epidemioloģiskos noteikumus, dodas pie skatītājiem un stāsta par savu bērnību Madonā, jaunības dienām, darbu televīzijā un atklāj arī dažādas interesantas detaļas, kas televīzijas skatītājiem parasti paliek neatklātas.

Savos autorvakaros par muzikālo pavadījumu Valteram palīdz parūpēties pianists Juris Kristons, kurš prasmīgi piešķir Valtera stāstiem nepieciešamo noskaņu un emocijas.

Par Valtera Krauzes gadījumiem un negadījumiem iespējams dzirdēt viņa autorvakaros oktobrī un novembrī. Rīt, 9. oktobrī, TV personība viesosies Bauskā.

0 Komentāru