Komentāri

Savstarpējā valsts un pašvaldības iestāžu futbolā jau vairākus gadus īsti neviens neuzņemas atbildību par savulaik starp mājām izbūvētajām gaisvades līnijām.

Visbiežāk skatu, ka no mājas uz māju stiepjas ne viens vien kabelis, novērojams mikrorajonos. Tas ir īsākais un lētākais ceļš, kas savulaik iets, lai komersanti varētu nodrošināt sakaru pakalpojumus. Taču, kuri kabeļi reāli tiek izmantoti un kuri nē, cik droši tie nostiprināti šobrīd īsti neviens nekontrolē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savulaik ar to nodarbojās Rīgas Būvvalde, tad valsts akciju sabiedrība “Elektroniskie sakari”, tagad atkal būvvalde. Taču tur LNT ziņām sacīja, ka atbildības maiņas dēļ, uzmanības lokā nonāk tikai kritiskākie objekti.

Šobrīd vilkt kabeļus no mājas uz māju Rīgā vairs nedrīkst, taču vecos kabeļu problēma paliek.

Plašāk skatieties LNT Ziņās plkst. 20!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl