Komentāri

Ļaunprātīgiem alimentu nemaksātājiem dzīve kļūs krietni sarežģītāka, tikmēr otrajam vecākam saņemt uzturlīdzekļus bērna vajadzībām būs daudz vienkāršāk un ātrāk. To paredz Saeimā lielā vienprātībā pieņemtie grozījumi uzturlīdzekļu garantijas fonda likumā, kas cita starpā paredz arī “tiesību” atņemšanu tēviem un mātēm, kas par savu bērnu nevēlēsies rūpēties.

Problēma, kad viens no vecākiem nevēlās rūpēties par saviem bērniem, Latvijā pēdējos gados tiek risināta visai aktīvi. Pērn jūlijā publiskots alimentu nemaksātāju saraksts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Rezultātā uzturlīdzekļu parāds saruka par trešdaļu. Taču pie sasniegtā apstāties nav plānots. Šodien deputāti ļaunprātīgiem nemaksātājiem nosūtīja vēl vienu brīdinājuma signālu – turpmāk par to ieviesīs autobraucēju tiesību aizliegumu uz laiku.

Taču vēl svarīgākas izmaiņas sagaida vecākus, kuri bērnu audzina vieni paši. Tā ir Uzturlīdzekļu garantijas fonda izmaksu paātrināšana.

Minimālo uzturlīdzekļu saņemšana no fonda būs iespējama trīs mēnešu laikā. Šobrīd komunikācija caur tiesu aizņem vismaz 9 mēnešus. Likumā arī ierakstīts, ka naudu no uzturlīdzekļu fonda varēs maksāt līdz 21 gadam, ja uzturlīdzekļu saņēmējs mācās. Šobrīd izmaksa tiek apturēta, sasniedzot pilngadību. Turpmāk uzturlīdzekļus varēs saņemt daudz ātrāk, nesagaidot tiesas spriedumu.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl