Valsts robežsardze nopirkusi 87 jaunas automašīnas

Komentāri

Valsts robežsardze iegādājusies 87 jaunas dienesta automašīnas, kuras šodien tiks nodotas robežsardzes teritoriālajām struktūrvienībām.

Tehnikas iegāde izmaksājusi vairāk nekā 2,5 miljonus eiro, un 75% no šīs summas sedz Eiropas Savienības līdzfinansējums. Pārējo summu – gandrīz 700 tūkstošus eiro – samaksājusi valsts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Visos transportlīdzekļos ir arī papildu robežsardzes funkciju veikšanai nepieciešamais aprīkojums.

No gandrīz 90 iegādātajām automašīnām lielākā daļa ir apvidus auto. Tāpat nopirkti vairāk nekā 20 furgoni dienesta suņu pārvadāšanai, vieglās automašīnas, kā arī viens degvielas vedējs.

Līdz šim Robežsardze izmantoja 2007. gadā iegādātus transportlīdzekļus, kas ir morāli un fiziski novecojuši. Šobrīd robežsardze īpašu uz austrumu robežas izjūt grūtības – robeža nav labi marķēta un sakopta, tehnikas trūkuma dēļ nav iespējams pie robežas nokļūt lietainos vai sniegotos laika apstākļos.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl