Komentāri
Valsts prezidents paraksta pirmo militāro pavēli kopš saslimšanas
LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis turpina atlabt un pakāpeniski atsāk pildīt Valsts prezidenta pienākumus – piektdien, 5. februārī, Valsts prezidents kā Nacionālo bruņoto spēka augstākais vadonis parakstīja pirmo militāro pavēli kopš saslimšanas.

Pavēle ir par kārtējās dienesta pakāpes piešķiršanu 22 Nacionālo bruņoto spēku virsniekiem, kuri dienējuši dienesta pakāpes piešķiršanai noteikto laiku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vējoņa veselība uzlabojusies un intensīvā aprūpe vairs nav nepieciešama, ziņo ārsti

Piektdien, 5. februārī, pēc papildu izmeklējumu veikšanas ārsti atzinuši, ka Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa veselības stāvoklis ir uzlabojies tiktāl, ka intensīvā terapija vairs nav nepieciešama. Valsts prezidents turpmāk ārstēties kardioķirurģijas nodaļā, tiek ziņots Valsts prezidenta oficiālajā Facebook lapā.

Portāls Skaties.lv jau vēstīja, ka Valsts prezidentam jau kopš dzimšanas bijusi sirdskaite, kas sepses rezultātā saasinājusies. Līdz šim pēc operācijas Vējonis atveseļojās stingrā ārstu uzraudzībā intensīvās terapijas palātā.Valsts prezidenta kanceleja skaidroja, – pat atrodoties tik smagā stāvoklī slimnīcā, prezidents turpinājis pildīt amata pienākumus.

Lasi vēl