Valsts prezidenta padomnieces Kucinas parādsaistības pērn sasniegušas 65 000 eiro

Valsts prezidenta padomnieces tiesiskuma un Eiropas Savienības (ES) tiesību politikas jautājumos Irēnas Kucinas parādsaistības pērn sasniegušas 65 000 eiro, savukārt uzkrājumi – 62 225 eiro, liecina Valsts ieņēmumu dienesta mājaslapā publicētā amatpersonas deklarācijā.

Atpakaļ uz rakstu

8 komentāri

 • Resnais Juris

  Resnais Juris

  65 t Rīgā pat kaut cik normālu dzīvokli nevar nopirkt. Ta nu gan atraduši sensāciju....
 • Inārs Zāģeris

  Inārs Zāģeris

  Kāpēc vispār vajadzīga tāda padomnieku armija? Vai nu prezidents ir absolūts nejēga,kurš pts nespej neko saprast un pateik kaut cik sakarīgu runu,bet šo varianti es gan apšaubu. Ďrīzāk "armija "domāta uzraudzībai ,lai neizdara kaut ko nevajadzīgu,ka nesanāk kā ar Zatleru," kad zoodārzistiem"nācās vilties
 • Sarmīte Kangare
 • Laima Ludena
 • Valts Vīze

  Valts Vīze

  Un? Varbūt cilvēks paņēmis hipotekāro kredītu mājoklim? Nekad neesmu sapratis ziņu portālu vēlmi rakāties pa kabatām publiskajā pārvaldē strādājošajiem, jo sevišķi tad, ja tam nav kaut kāda acīmredzama pamata - aizdomīgi darījumi u.tml.

  Valsts amatpersonu deklarācijas ir publiski pieejamas VID mājas lapā - kam interesē - visu var paskatīties. Kādēļ par šo ir jātaisa publikācijas? :) Žurnālistiem darba par maz?
  • Valts Vīze

   Valts Vīze

   "Pērn Kucina saņēmusi arī honorāru 110 eiro no LU un 73 eiro no TNA. Prezidenta padomniecei izmaksāts arī 136 eiro pabalsts no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, savukārt procentos no “Swedbank” viņa saņēmusi 18 eiro."

   - īsts pētnieciskās žurnālistikas paraugdemonstrējums! :D
  • Pogo

   Pogo

   Kāpēc jāņem hipotekārais kredīts ja mājokli var vienkārši nopirkt?
  • Raitis Berkmanis

   Raitis Berkmanis

   Valts Vīze ko nesaproti, cīnoties par sociālismu? Tā ir pamattēze - skatīties citu kabatā.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!